środa, 14 października 2015

14. edycja Wrocław Industrial Festival

Już za niespełna miesiąc Wrocław ponownie stanie się światową stolicą industrialu. Od 5 do 8 listopada w Sali Gotyckiej / Starym Klasztorze przy Purkyniego 1 niepodzielnie królować będą hałas, awangarda i eksperyment. Tegoroczne musiszusłyszeć/musiszzobaczyć to:

MERZBOW, czyli Masami Akita, jeden z najważniejszych i najbardziej płodnych (jego dyskografia liczy ponad 200 pozycji) artystów sceny noise:TEST DEPT: REDUXlegenda brytyjskiego industrialu zaprezentuje nowe, elektroniczne wersje utworów ze swoich wczesnych płyt, min. z The Unacceptable Face Of Freedom:SOL INVICTUS, czyli Słońce Niezwyciężone, formacja prowadzona przez Tony'ego Wakeforda od roku 1987, klasycy folk noir: DIFFERENT STATE / 23 THREADS - dwa w jednym, pierwsza formacja powraca z koncertami do Polski po ponad 10 latach przerwy, druga nigdy dotąd w u nas nie występowała: 

Pełną listę tegorocznych bohaterów WIF oraz program imprezy znajdziecie na stronie organizatora, Stowarzyszenia Industrial Art. Do zobaczenia w tłumie!

Brak komentarzy:

szukaj w tym blogu