czwartek, 26 kwietnia 2012

Rauul & Shoshana - Coś się kończy, coś się...


Pamiętacie Carusellę? Pisałem o niej na łamach Mojej Stodoły w maju zeszłego roku. Parę miesięcy później ten izraelski duet zakończył działalność. Jego członkowie - perkusista i wokalista Guy Shechter oraz wokalistka i gitarzystka Tamar Aphek, nie przeszli jednak na muzyczną emeryturę i zaangażowali się już w nowe projekty.
Guy gra obecnie w grupie Rauul, kontynuującej hardcore'ową tradycję Caruselli, zaś Tamar wspólnie z bębniarzem, Yonatanem Harpakiem tworzy rockową Shoshanę.


Zdj. Facebook
Rauul

kto zacz: Rauul
pochodzenie: Izrael (Tel Aviv)
data założenia: 2011
skład: 
Ido Agmon - gitara, wokal
Guy Shechter - perkusja, wokal
Arik Gaisler - gitara basowa, wokal
strona: Facebook, Bandcamp 
szufladka: hardcore, indie, rock alternatywny, hard rockZespół wystartował krótko po rozpadzie Caruselli. W składzie grupy, poza Guyem, znaleźli się także: wokalista i gitarzysta Ido Agmon oraz basista Arik Gaisler (wcześniej mi.in w Hageveret Harishona). 
Rauul przygotowuje się właśnie do wydania debiutanckiego albumu. Na razie z utworami kapeli możecie zapoznać się za pośrednictwem serwisów: Bandcamp oraz Youtube. 

__________________________


Shoshana to hebrajska wersja imienia Zuzanna,
oznaczająca lilię wodną. Zdj. Facebook
Shoshana

kto zacz: Shoshana
pochodzenie: Izrael (Tel Aviv)
data założenia: 2012
skład:
Tamar Aphek - gitara, wokal
Yonatan Harpak - perkusja, wokal
kontakt: Shoshanainfo@gmail.com
strona: Facebook 

szufladka: rock alternatywny, hard rock


Duet złożony z Tamar Aphek (gitara, wokal) i znanego, choćby z punkowej załogi Useless ID, Yonatana Harpaka (perkusja, wokal) zaczął funkcjonować na początku tego roku. Zespół dorobił się już kilku własnych piosenek, których możecie posłuchać na jego oficjalnym profilu na Facebooku.

Brak komentarzy:

szukaj w tym blogu