wtorek, 6 grudnia 2016

Tygodniówka: 28 listopada - 4 grudnia


Oto co przetoczyło się przez moją skrzynkę mailową w ubiegłym tygodniu.
The Severed Limb - premiera 

Czy jest tu ktoś kto nie słyszał o Beli Lugosim? Ten kultowy węgierski aktor znany głównie z ról wampirów i szalonych naukowców doczekał się kolejnego muzycznego hołdu. Ulubieńca Eda Wooda (najgorszego reżysera wszechczasów), wspomina punk'n'rollowy sekstet The Severed Limb z Londynu. Singiel wydała oficyna Drastic Decline Records, a teledysk do utworu wyreżyserował Roger Francis Cook. Grudniowe promocje w afmusic


Niemiecki netlabel afmusic zrzeszający artystów z kręgu dark independent przygotował własny kalendarz adwentowy. Zamiast czekoladek znajdziecie w nim darmowe wydawnictwa muzyczne (klik w obrazek).
Nocny shopping

Australijscy indie-folkowcy z Husky opublikowali w sieci klip do piosenki Late Night Store. To pierwsza premierowa propozycja duetu Husky Gawenda - Gideon Preiss od czasu wydania przez nich albumu Ruckers Hill w roku 2014. Płytą Dla Naszych Przyszłych Żon 

zadebiutował Zespół dla naszych przyszłych żon czyli panowie Adam Kempa i Tomasz Gołda z formacji Małe Ptaszki. Album zawiera osiem skomponowanych mimowolnie  utworów z pogranicza rocka i jazzu opatrzonych z lekka surrealistycznymi tekstami. Materiał wydała wytwórnia Kempy, Plexus Of Infinity.
Kompilacją Patchwork of Traumas 2k16

podsumowuje mijający rok audiotrauma. Na składance znajdziecie nagrania 13 wykonawców, których albumy ukazały się w roku 2016 pod banderą tej francuskiej oficyny zorientowanej na klimaty electro/industrial/ambient/.

Brak komentarzy:

szukaj w tym blogu