czwartek, 31 marca 2016

The Shitstorms - Introducing...


Nie tak dawno temu, w nie tak odległym garażu trzech młodych niepokornych postanowiło przywrócić rock and rollowi jego pierwotne oblicze. Łobuzerskie, nieokiełznane i hałaśliwe. Surowe i niespaskudzone komercją. Historia to prawdziwa. A co najważniejsze, z happy endem.


Młodzi niepokorni, czyli Stanisław Cybulski, Łukasz Domański i Jacek Grzywniak pochodzą z Bydgoszczy. Od kilku miesięcy występują wspólnie jako The Shitstorms. Pod koniec lutego za sprawą Plexus Of Infinity do sieci trafił ich debiutancki minialbum. Materiał nosi tytuł Introducing… i zawiera cztery konkretne, gitarowe petardy z pogranicza stonera oraz żywiołowego punk-rocka (raczej o amerykańskiej proweniencji).

Jak na dobre wprowadzenie przystało, EP-ka ujawnia najmocniejsze atuty tria. Należą do nich: całkiem niezły warsztat wykonawczy, mocne, oldschoolowe brzmienie oraz umiejętność pisania chwytliwych, energetycznych kawałków. To wystarczy żeby z nadzieją i niecierpliwością czekać na pełnowymiarową wypowiedź Gównoburzliwych

Brak komentarzy:

szukaj w tym blogu